A A A

Klienci

Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami sa zarówno spółki prawa handlowego, jak również małe jednoosobowe podmioty zajmujące się produkcją, handlem oraz świadczeniem usług

Referencje


Firma A1 Europe zajmuje się pozyskiwaniem funduszy unijnych, sporządzaniem wniosków o dotacje oraz rozliczaniem projektów unijnych. A1 Europe doradza, co zrobić, aby zdobyć środki unijne na inwestycje w innowacyjne technologie, odnawialne źródła energii, przetwórstwo rolno - spożywcze i in.. Osiągnięcia A1 Europe Sp. z o.o. zaowocowały obecnością w rankingu magazynu Forbes w czołówce najskuteczniejszych firm konsultingowych w kraju.

http://www.a1europe.pl/


Firma "SWB” Serwis Węzłów Betoniarskich rozpoczęła swoją działalność w_2003 roku i_jest firmą rodzinną ze_100% kapitałem polskim. W 2008 roku firma rozpoczęła projektowanie własnych wytwórni betonu w różnych konfiguracjach. Zakres działalności obejmuje wytwórnie betonu, konstrukcje stalowe, silosy i zbiorniki, automatykę i sterowanie, obróbkę skrawaniem i in.

http://www.swbserwis.com.pl


Firma Dentiso dostarcza materiały dla ortodoncji i stomatologii

http://www.dentiso.com


Firma Universal Agent s.a. świadczy kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu procesów biznesowych, usług telemarketingowych, windykacji polubownej, masowej dystrybucji informacji oraz baz danych w oparciu o kanały komunikacji w call center.

http://www.universalagent.pl


Firma 4Call.pl to zespół profesjonalistów z dziesięcioletnim stażem w branży windykacyjnej, sprzedaży bezpośredniej, obsłudze klienta i call center. 4call.pl to kilkanaście udanych projektów dla polskich i niemieckich korporacji.

http://www.4call.pl